Середа, 27.05.2020, 23:52
         Відділ освіти міста Новогродівка
                  Донецької області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Увага!
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Засідання міського методичного об'єднання класних керівників «Потреба у здоровому способі життя як ознака компетентної особистості»

24.10.2017 року, на базі Новогродівської ЗОШ І-ІІ ступенів №9, відбулося засідання міського методичного об’єднання класних керівників, на якому розглядалися пріоритетні завдання класного керівника в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи. Тема методичного об’єднання «Потреба у здоровому способі життя як ознака компетентної особистості.

З метою сприяння зменшення впливу на дітей негативних явищ, створення умов для їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку в ході засідання учасники зібрання поділились досвідом роботи з питань:

 • «Виховувати бажання бути здоровими» (Данилова С. А., кл.керівник 11-Б класу, ЗОШ №10);
 • «Формування здоровогоспособу життя» (Педько Л. В. кл. керівник 6 класу, ЗОШ №8);
 • «Здоров’язбережувальні технології в системі роботи класного керівника як один із методів реалізації виховання ціннісного ставлення до себе» (Джебженяк Л.Ю., кл. керівник 6-Б класу ЗОШ №7);
 • «Ми за здоровий спосіб життя! Боротьба з палінням серед школярів»(Лесів І. О. кл. керівник 7 класу ЗОШ №9);
 • «Відновлення психологічного стану дитини та встановлення відносин з оточуючими»(Колосовська Н. А. кл. керівник 5-А класу ЗОШ №7).

Вміння класного керівника впроваджувати в практику своєї роботи інноваційні технології – сприяє вирішенню завдань, поставлених суспільством перед сучасною українською школою. Досвід сприяє підвищенню якості знань, умінь і навичок, рівня вихованості, досягненню кращих результатів у розвитку особистості.


План проведення виховних заходів Будинку дитячої творчості на осінніх канікулах з 23 жовтня – по 29 жовтня 2017 року


Ми – молодь, ми – майбутнє!

   У жовтні цього року розпочала свою роботу НОВОГРОДІВСЬКА МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ. Вона утворилася на базі класної держави «Єдність»10-А класу Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка,за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

  Мета  нашої організації: здійснення діяльності на удосконалення морального, патріотичного виховання молоді, підвищення її правосвідомості.

   За два місяці роботи ми  встигли зробити чимало: привітали військових зі святом Захисника України, провели агітаційний виступ з правил дорожнього руху з дітьми молодшого та середнього віку, відвідали з екскурсією Селидівське  відділення поліції, провели виставку стіннівок до Дня рідної мови.

  До Міжнародного дня відмови від паління у Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 імені Тараса Шевченка ми провелирадіо лінійку з гаслом: «Стоп підлітковому палінню» та акцію  - «СТОПтютюнопалінню», під час якої пройшли  містом з плакатами та гаслами: «Ми молоде покоління! Ми проти паління!», «Не ламай життя – зламай цигарку!». Під час міської акції було також проведено опитування місцевих жителів на актуальну тему «Чи підтримуєте Ви молоде покоління? Яке Ваше ставлення до тютюнопаління?», бо паління стало серйозною соціальною проблемою,яка щороку забирає тисячі життів у всіх країнах світу.  Також нами були розклеєні інформаційні листівки з закликами: «Не руйнуйте своє життя! Скажіть СТОП палінню!» та роздані буклетина відповідну тему. Приємно, що місцеві жителі підтримали нашу акцію: хтось ламав цигарку, кидав її у скриньку, натомість отримував кольорову стрічку в знак згоди з молоддю, хтось ділився з нами своїми життєвими історіями про паління і як важко відмовитися від цієї звички. Справжнім прикладом для нас став чоловік, який відмовився від паління майже 35 років тому, він звернувся до молоді з проханням: «Не починати палити, ботютюн - це наркотик, і не такий уже слабенький!».

   Життя НОВОГРОДІВСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ  тільки розпочато, і як кажуть у кіно – продовження буде…

Члени молодіжної організації Ліги майбутніх поліцейських м. Новогродівка


Новогродівські школярі прийняли участь в обласних змаганнях «Веселі старти»

   25 листопада команда Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 взяла участь у ІІІ зональному обласному етапі змагань серед школярів міст та районів області, які проходили на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу міста Родинське.

   У спортивній залі комплексу зустрілися команди з м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Мирноград, м. Новогродівка, м. Покровськ, м. Селидове, Великоновосільківський р-н, Добропільський р-н, Мар’їнський р-н, Олександрівський р-н, Покровський р-н, Ясинуватський р-н.

   З самого початку хлопці та дівчата були налаштовані на наполегливу боротьбу і показали її повною мірою в ході проходження естафет «Веселих стартів». Змагання проходили у «бойовій» атмосфері та були насичені радощами перемог.

    Заліки команд серед міст та районів проходили окремо. Новогродівські спортсмени добре змагалися, але все ж таки поступилися декількома балами командам з Селидове та Мирнограду і в результаті здобули бронзові медалі.

 


 

  За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

  І   місце – м. Селидове

  ІІ  місце – м. Мирноград

  ІІІ  місце – м. Новогродівка

   Учасники змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації    та Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 Вітаємо учнів Новогродівської ЗОШ №7 з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!


 Тарас Шевченко – душа і серце Новогродівки

                         

             У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі  прикрити пил віків, зламати кайданами. До таких велетнів української національної культури належить Тарас Шевченко. Твори, написані Тарасом  Григоровичем, надають нам силу для життя. У тій невеликій книжці, що ім’я їй «Кобзар», клекоче ціле море горя людського, в ній – невольницький поклик і порив до свободи, могутній волелюбний дух народу, мудрий роздум гуманіста і ніжна, чарівна краса української пісні. Крізь віки віще Тарасове слово хвилює, навчає, тривожить душу.

            Наш народ гідно вшановує пам'ять Великого Сина української землі. Народному співцю, борцю, політичному діячу, художнику присвоєно багато творів монументального мистецтва. Нині в Україні нараховується понад 1256 пам’ятників, споруджених на честь Кобзаря.

           Є такий пам’ятник і у нашому шахтарському містечку на Донеччині, у Новогродівці

           Урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося 8 вересня 2001 року, а у вересні поточного року у Новогродівці відзначили п’ятнадцяту річницю встановлення пам’ятника Великому  Кобзарю. На міське свято приїхала делегація з Калуша Івано-Франківської області. З вітальним словом до всіх присутніх звернулись Новогродівський міський голова Л.М. Білецька, заступник міського голови м.Калуша Н.Т.Табачук, депутатКалуської міської ради В.І. Павлів, голова Калуського товариства «Відродження» В.І. Уштан, громадський діяч м.Новогродівка    Р.В. Берник. Людмила Михайлівна Білецька щиро подякувала калушанам, які не залишились осторонь ідеї встановлення пам’ятника в нашому місті, доклали багато зусиль і допомогли ініціативній групі з Новогродівки встановити пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку. У своїй промові міський голова відзначила, що пам’ятник поету ошатне  місце новогродівців, куди приходять за натхненням і благословенням, покладають квіти і просто відпочивають. Гості з Івано-Франківської області подякували за запрошення на урочисті та святкові заходи і сердечно раділи, що пам’ятник генію України став символом єднання Сходу і Заходу.

         Після урочистого мітингу біля пам’ятника Т.Г. Шевченку на всіх присутніх гостей і мешканців міста чекала виставка поробок, композицій, виготовлених в українському стилі вихованцями дошкільних, позашкільного навчальних закладів, організаціями, умільцями міста.

         У Будинку дитячої творчості відбувся святковий концерт «Тарас Шевченко – душа і серце Новогродівки». Літературно-музичними композиціями вчительсько-учнівські колективи загальноосвітніх шкіл, музичної школи сплітали вінок шани і поваги Кобзарю. Яскравими,  натхненними, надзвичайними, були виступ учительського ансамблю «Рушничок» з попурі пісень на слова Шевченка в театралізованому дійстві (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 ім.Тараса Шевченка), декламування поезій «Кобзаря» різними мовами, танок зі стрічками (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7), хореографічні композиції та сучасні українські  пісні (загальноосвітні школи І-ІІ ступенів № 8, № 9), виступ хору міської музичної школи.

         Сьогодні не заростає і ніколи не заросте  стежина до святого місця у Новогродівці, до пам’ятника Тарасу. І дорослі і підростаюче покоління горді від того, що можуть додати свій голос до всіх тих, хто возвеличує Тараса Шевченка. Пам’ятник у міському сквері – це не просто споруда. Це священне місце, яке стало справжнім осередком підняття національно-патріотичного духу  жителів та гостей міста.   Пам’ятник славетному Кобзарю – данина нашої синівської любові та шани до ньго

Начальник відділу освіти м. Новогродівка  Кухтіна Р. М.                                  

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Гаряча лінія
  Національна дитяча гаряча лінія
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  Copyright MyCorp © 2020uCoz