П`ятниця, 13.12.2019, 23:36
         Відділ освіти міста Новогродівка
                  Донецької області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Увага!
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 


День безпечного Інтернету 2018

6 лютого 2018 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Інформація про День безпечного Інтернету: www.saferinternetday.org.

Заходи до Дня безпечного Інтернету в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid.

День безпечного Інтернету у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineSID.

День безпечного Інтернету у Twitter: https://twitter.com/UkraineSID.


Шановні колеги! Зверніть увагу!

На виконання розпорядження міського голови Новогродівської міської ради від 13 листопада 2017 року №166-р «Про попередження інфікування та ураження інформаційно-комунікаційних систем», з метою забезпечення захисту національних інтересів, національної безпеки, попередження інфікування та ураження інформаційних систем,  відділ освіти м.Новогродівка  рекомендує при роботі  з інформаційно-комунікативними системами у ЗЗСО проводити заходи:

–        забезпечити неприпустимість відкриття вкладень у підозрілих електронних повідомленнях, які надходять до офіційних поштових скриньок таких, які не очікуються отримувачами або таких, достовірність яких не можна підтвердити у відправника за допомогою інших засобів зв’язку;

–        забезпечити неприпустимість відкриття повідомлень рекламного змісту, які надходять з будь-яких WEB-ресурсів чи інших, що спонукають до переходу за різними посиланнями;

–        унеможливити можливість користувачів працювати з правами доступу адміністратора.


Вітаємо учасників ІІІ обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні»!

     29.11.2017 р. відбулася ІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», у якій узяли участь понад 400 освітян області – начальників управлінь (відділів) освіти, завідувачів та методистів міських (районних) методичних кабінетів (центрів), керівників та педагогів закладів освіти області.

     Розпочався захід відкриттям експозиції «Я люблю Україну», на якій представлено вироби декоративно-ужиткового мистецтва педагогів та дітей дошкільних, позашкільних закладів та загальноосвітніх шкіл, в якій взяли участь і освітяни м. Новогродівка.

      В інтерактивній формі «Gallery walk» за модерацією Пасечнікової Л. П. 6 груп учасників «мандрували галереєю» та висловлювали думки з тез:

 1. Українська історія – історія самоідентифікації та самозбереження.
 2. Українська культура – відкрита культура, що розвивається.
 3. Українська держава – інтегруюча сила для всіх етносів в Україні.
 4. Український націоналізм не може бути ксенофобним і антисемітським.
 5. Відкрита школа – відкрите суспільство: європейський світогляд.

     В роботі секцій взяли участь освітяни нашого міста: Рудько В. В.– завідувач ММК міста Новогродівка, Поварених Н. М. – методист з позашкільної освіти, Самоздра О. В. – директор ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7, Кравцова Г. Ф. – учитель початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7, Смолякова Л. Л. – учитель початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7, Бабаєва Н. А. – учитель початкових класів ЗЗСО І-ІІ ступенів №9, Присяжна Я. О. – учитель російської мови ЗЗСО І-ІІ ступенів №9. З доповідью у секції «Психолого-педагогічне забезпечення формування національної свідомості в умовах реформування початкової освіти» (керівник секції – Капінус Н.О., завідувач відділу початкової освіти Донецького облІППО) виступила Смолякова Л. Л., – дитяче товариство юних козачат «Козацьке братство». Запрошені освітяни нашого міста отримали сертифікати та збірники з матеріалами конференції. Щиро дякує учасникам конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» за активну участь у заході. Зичимо всім освітянам міста

До уваги кеірівників ЗЗСО, ЗДО, БДТ! Всеукраїнська акція «Разом до Нової школи»!

   

Інформуємо Вас, що редакція часопису «Розкажіть онуку» за консультаційно-інформаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Разом до Нової школи» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ (лист Інституту модернізації змісту освіти від 28.12.2017 № 21.1/10-2961 та умови проведення акції додаються).

Щиро вітаємо!

Шановні педагоги!!!

    Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! 
    Високе покликання Педагога, Учителя є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Прищеплення вами глибоких фахових знань, високих моральних цінностей сприяє особистісному і професійному становленню, соціальній активності та конкурентній спроможності молоді в сучасному глобалізованому світі.
    Найтепліші слова вдячності всім Вам за сумлінну працю на просвітницькій ниві, за примноження інтелектуального потенціалу нації, виховання нашої молоді в дусі любові до Батьківщини, її історії та майбуття.
    Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Хай завжди зігріває ваші душі щира вдячність ваших вихованців  

жовтень 2016 р.

Відділ оcвіти м. Новогродівка


  Щодо проведення розіграшу 1500 безкоштовних онлайн-курсів англійської від Британської Ради

У рамках Року англійської мови в Україні Британська Рада продовжує розіграш безкоштовних онлайн-курсів із вивчення англійської мови «LearnEnglishPathway» для рівнів від  А1+ до B2.

З 1 по 15 червня поточного року триватиме реєстрація всіх охочих, після якої до кінця місяця буде обрано 1500 переможців, яким буде надіслано лінк на проходження онлайн-тестування для виявлення рівня володіння англійською та персональний доступ до курсу.

Взяти участь у розіграші курсу можна, заповнивши форму за посиланням https://www.surveymonkey.co.uk/r/RRBHVNF.

Детальніше про курс англійської мови LearnEnglishPathways:

LearnEnglishPathways – це серія курсів для дорослих, що використовуються багатьма організаціями, працівники або клієнти яких вивчають англійську мову у форматі онлайн. Кожен курс розрахований на 30-40 занять і пропонує вправи, аудіозаписи, тексти, зображення та відеo для самостійного опрацювання. Кожен курс складається з шести розділів, присвячених певній темі (родина, подорожі, робота, культура і т.д.). Розділи поділено на 5 секцій, які містять від 5 до 10 вправ. Перед початком курсу студенти проходять онлайн-тест на визначення рівня англійської, після якого отримують доступ до курсу відповідного рівня від А1 до B2. Студенти можуть самостійно складати графік своїх занять. Для проходження одного курсу в стандартному режимі (1,5 години двічі на тиждень, як на більшості мовних курсах) необхідно від 10 до 12 тижнів. Британська Рада пропонує 8 курсів LearnEnglishPathways різного рівня складності. На проходження усіх рівнів курсу знадобиться приблизно 2 роки.

Учасників розіграшу просимо підтвердити свою участь за електронноюадресою: mochikina@ippo.dn.ua.


                 Відділ міжнародної інтеграції Донецького облІППО інформує:

                В Україні відкрита нова краудфандингова платформа для створення та реалізації освітніх проектів  http://gofunded.org/. Тепер кожний вчитель або викладач зможе розробити, презентувати та зібрати необхідні кошти на свій освітній проект. На платформі можна ознайомитися з діючими проектами, почати співпрацю з коучем, який допоможе правильно розпочати роботу надщ проектом.

                Також забезпечує вільне  спілкування вчителів з питань сучасної української школи платформа EdCamp  http://www.edcamp.org.ua/, яка дає можливість долучитися до педагогічної спільноти країни та взяти участь в обговоренні гострих питань, запропонувати своє бачення реформ школі.

                Конт. особа: Абизов Вакдим Євгенович, тел. 0506462287


Корисні посилання               

Методичний портал                   

Освіта -UA

Видавництво "Шкільний світ"

Вікіпедія - вільна енциклопедія

Освітній портал ПедПреса

Онлайн карти світу

Український біологічний сайт

Все для вчителя трудового навчання

Математика для школи

Хімічний портал

Каталог_інтернет-ресурсів_ІПП

Учительський Журнал он-лайн

О Каталог інтернет-ресурсів ІППО

Шкільний портал "Острів знань"

http://teacher.at.ua/ - веб-сайт "Вчитель - вчителю, учням, батькам"

www.akBooks.com.ua - веб-сайт "Академічна книгарня онлайн"

Lcorp.ulif.org.ua - український лінгвістичний портал "Словники України"

/Files/images/rekvziti/7.jpghttp://www.idea-ukrain.org - проект "Відкритий світ інформаційних технологій"

http://www.nbuv.gov.ua/ - веб-сайт Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського (Київ)

http://library.zntu.edu.ua/res-libr-el.html - веб-сайт "Бібліотеки в мережі Інтернет"

http://lyapota.boom.ru/lib.htm - колекція посилань на кращі електронні бібліотеки

http://www.prostir.museum/sites/ua - веб-сайт "Музейний простір України"

http://namu.kiev.ua/ - веб-сайт Національного художнього музею України

Методичний портал:  http://metodportal.com/

UROKI.NET:  http://www.uroki.net 

 Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу:  http://libcenter.com 

       Вікіпедія - вільна енциклопедія:  http://uk.wikipedia.org 

 Всеукраїнські інтернет-олімпіади: http://www.olimp.vinnica.ua
Бібліотека світової літератури українською мовою: http://ukrlib.com/
Класична і сучасна українська поезія: http://poetry.uazone.net/
Бібліотека світової літератури (оригінали та переклади): http://www.ae-lib.org.ua/
Електронна біблотека вітчизняних письменників 18-19 ст.: http://ukrlit.org/
Народні українські пісні: http://proridne.org/
 Каталог фотопейзажів: http://atlasphoto.iwarp.com
Українська історична електронна бібліотека:http://www.ukrhistory.narod.ru/
Департамент освіти і науки України: http://www.edu.kiev.ua
Словники України: http://www.ulif.org.ua
 Портал освітян України: http://www.pedrada.com.ua    
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Гаряча лінія
  Національна дитяча гаряча лінія
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  Copyright MyCorp © 2019uCoz